2009.

Date

 Place

Judge 

Class  

Name

Result

Owner 

25.01

Trencin CACIB (SK)

Pawel Szemraj (Pl)

young female

Tünde

ex.III.

Kissné Sz. Katalin

veteran female

Dorka

ex.I.

Kissné Sz. Katalin

14.03. Budapest CAC Alenka Cierne (Slo) puppy male Ugor vpr I. BIS II. Koós Timea
      open male Rydberg ex.I.CAC Koós Timea
      puppy female Ultra pr. Tacsiné M. Alice
      intermedier female Sasha ex.I. Kissné Sz. Katalin
      open female Molly ex. Martin Kira
22.03. Kiskufélegyháza CAC dr. Balogh Katalin young female Trendy ex.II. Tekauer László
        Tünde vg.IV. Kissné Sz. Katalin
      intermedier female Sasha vg. Kissné Sz. Katalin
04.04. Göd BSHC Spezial Terezia Gargusova (SK) baby male Vektor pr.I. Badacsonyi László
      young male Ugor ex. IV. Koós Timea
      open male Rydberg ex.III. Koós Timea
      young female Trendy ex.I. HPJ Tekauer László
      young female Tünde ex. IV Kissné Sz. Katalin
      veteran female Dorka ex.I.CAC Kissné Sz. Katalin
05.04. Pápa CAC Szabó Sándor young female Trendy ex.II. Tekauer László
      young female Tünde ex.III. Kissné Sz. Katalin
05.04. Almaty CACIB Antonio Lorenzo intermedier female Timi ex.I.CAC CACIB BOB Zhanneta Lossieva
11.04. Szilvásvárad CACIB Charlott Sandberg (S) young female Trendy ex.II. Tekauer László
      young female Tünde vg. Kissné Sz. Katalin
18.04. Karaganda CAC Beata Petkevi (Lt) intermedier female Timi ex.I.CAC Zhanneta Lossieva
25.04 Taskent (Ü) CACIB A. Zhuk (Bjelorusszia) young female Timi ex.I.JCAC BOB ÜJCH Zhanneta Lossieva
26.04 Taskent (Ü) CACIB De Velga Pinto Teiheria (P) intermedier female Timi ex.I.CAC CACIB BOB BIG R.BIS ÜCH Zhanneta Lossieva
03.05. Nagylengyel CAC P.Szabó Béla young female Tatum ex.II. Belényiné B. Marianna
09.05 Bratislava CACIB Andon Todorov (BG) young female Tünde vg. Kissné Sz. Katalin
      veteran female Dorka ex.I. Kissné Sz. Katalin
16.05. Budapest CACIB Pintér János young female Trendy ex.III. Tekauer László
      young female Ultra vg. Tacsiné M. Alice
      intermedier female Sasha ex.I.CAC Kissné Sz. Katalin
17.05. Budapest CACIB Bánhidi Pálné young female Trendy ex.I. HPJ HJCH Tekauer László
      young female Ultra vg. Tacsiné M. Alice
17.05. Slavonski Brod (HR) Zlatko Kraljic (HR) champion female Ö.B.Heni ex.I.CAC BOB Kissné Sz. Katalin
17.05. Astana CACIB (KH) Ekaterina Zobnina (K) intermedier female Timi ex.I.CAC CACIB BOB BIG3 Zhanneta Lossieva
17.05. Szenttamás CAC Orcsik István (SRB) champion female Holly ex.I.CAC Szakács Ferenc
23.05. Trusalova SKSSP Club Phyllis Poduschka-Aigner (A) intermedier male Snellius vg.III. Szabó Ildikó
      intermedier female Sasha vg.III. Kissné Sz. Katalin
      champion female Ö.B.Heni ex.II. R.CAC Kissné Sz. Katalin
      veteran female Dorka ex.I. SKJ VETCH, SKSSP VCH Kissné Sz. Katalin
24.05. Subotica CACIB (SRB) Ramune Kazlauskaite (LT) champion female Ö.B.Heni ex.I.CAC BOB ICH SRB CH Kissné Sz. Katalin
24.05. Taraz CAC (KH) Testova Marina (RU) intermedier female Timi ex.I.CAC BOB Zhanneta Lossieva
30.05. Budapest MKSZ CAC Vatai Zoltán (SRB) intermedier female Tatum ex. Belényiné B. Marianna
30.05. KSSP Club (CZ) Eva Procházková open female Ruthy ex. Erika Hrebejkova
30.05. Simkent cAC (KH) Svetlana Radjuk (BR) intermedier female Timi ex.I.CAC BOB BIG R.BIS Zhanneta Lossieva
31.05. Nyíregyháza CAC P.Szabó Béla young female Ultra ex. II. Tacsiné M. Alice
07.06. Almaty CAC Segih Natalia (RU) intermedier female Timi ex.I.CAC BOB BIG 2. Zhanneta Lossieva
13.06. Sibiu CACIB (RO) Jose Vidal Montero young male Ubul ex.I. RPJ BOB Dragos Dicu
14.06. Sibiu CACIB (RO) Evgeny Jerusalimski young male Ubul vg. Dragos Dicu
20.06. Székesfehérvár CACIB Hartman György puppy male Vektor vpr.I. Badacsonyi László
      young female Ultra ex. III. Tacsiné M. Alice
      intermedier female Terka ex.I.CAC R.CACIB Dybusz Eszter
      intermedier female Trendy ex. III. Tekauer László
      open female Sasha ex.II. R.CAC Kissné Sz. Katalin
11.07. Sremski Karlovci CAC Vladimir Zizakov champion female Holly ex.I.CAC BOB Szakács Ferenc
12.07. Babenhausen SSV Club H.J.Gerhards open female Ruthy ex. Erika Hrebejkova
18.07. Szombathely CACIB Hans Müller open female Ruthy ex.I.CAC CACIB Erika Hrebejkova
19.07. Oberwart CACIB Claudio Giuliani (I) open female Ruthy vg.III. Erika Hrebejkova
      veteran female Dorka ex.II. Kissné Sz. Katalin
01.08. OMSE CAC Bp. Kertessy Károly young female Ulla vg. Vitális Melinda
      young female Ultra ex.II. Tacsiné M. Alice
      intermedier female Trendy ex. I. Tekauer László
      open female Terka ex. IV. Dybusz Eszter
      champion female Ö.B.Heni ex.I.CAC Kissné Sz. Katalin
15.08. Bratislava CACIB Siklósi Béla champion female Ö.B.Heni ex.I.CAC CACIB BOB Kissné Sz. Katalin
16.08. Bratislava CACIB Adtl Valdimir (CZ) champion female Ö.B.Heni ex.II. R.CAC Kissné Sz. Katalin
16.08. Budapest MKSZ CAC Kittenberger K. Zoltán young female Ultra ex. I. HPJ Tacsiné M. Alice
06.09. Obrenovac CACIB Gere Tibor champion female Holly ex.I.CAC CACIB Szakács Ferenc
12.09. Kecskemét CACIB Kerekes Mária open female Molly ex. III. Matin Kyra
13.09. Kecskemét CACIB Juhász Istvánné young female Ulla ex. I. HPJ Vitális Melinda
20.09. Osijek CACIB Siklósi Béla champion female Ö.B.Heni ex.I.CAC CACIB BOB CH HR Kissné Sz. Katalin
27.09. Szeged CAC Csépai István intermedier female Terka ex. I. Dybusz Eszter
02.10 Komárom CACIB Blaz Kavcic (Slo) young female Ulla ex. III. Vitális Melinda
      intermedier female Trendy ex.II. R.CAC Tekauer László
      open female Ruthy ex. III. Erika Hrebejkova
03.10. Komárom CACIB Jorge Nallem (Rou) intermedier female Trendy ex.I.CAC R.CACIB Tekauer László
      open female Ruthy ex.II. R.CAC Erika Hrebejkova
04.10 Almaty CACIB Igor Szemenyenko (UA) intermedier male Uri ex.I.CAC Nikolay Rochshupkin
      intermedier female Timi ex.I.CAC R.CACIB Zhanneta Lossieva
10.10. Bratislava WDS Spoljaric Boris (CRO) veteran female Dorka ex.II. Kissné Sz. Katalin
11.10. SKSSP Club Ingrid Werhonig (CH) intermedier female Terka ex. Dybusz Eszter
      champion female Ö.B.Heni ex. IV. Kissné Sz. Katalin 
18.10. Szentendre CAC Juhász Istvánné young female Ulla ex.II. Vitális Melinda
      intermedier female Terka ex.I.CAC Kissné Sz. Katalin
24.10. Budapest CAC Jenei Attila open female Sasha ex.I.CAC Kissné Sz. Katalin 
24.10. BSH Clubshow Mrs. Helen Davenport Willis(GB) baby male Watt vpr.IV. Kovács Krisztián
        Weber vpr.II. Kissné Sz. K. & Kozma E.
        Wilson vpr. III. Ságiné Juhász Edit
      intermedier female Terka ex. IV. Dybusz Eszter
        Trendy ex. III. Tekauer László
      intermedier male Thomson ex. Wolfgang Richter
28.11. Budapest CACIB Bánhidi Pálné baby male Weber pr. Kissné Sz. K. & Kozma E.
      open male Snellius vg. Szabó Ildikó
      young female Ulla vg. Vitális Melinda
      intermedier female Terka ex.II. R.CAC Dybusz Eszter
        Trendy ex.I.CAC R.CACIB Tekauer László
29.11. Budapest CACIB/Derby Tamás Károly open male Snellius vg. Szabó Ildikó
      intermedier female Trendy ex.I.CAC R.CACIB HCH Tekauer László
      open female Sasha ex.II. R.CAC Kissné Sz. Katalin  
05.12. Nitra CACIB Milan Biros champion female Ö.B.Heni ex. Kissné Sz. Katalin   
06.12. Nitra CACIB Tibor Havelka champion female Ö.B.Heni ex. Kissné Sz. Katalin